Můj profil

Vítej ve FAN Clubu Tří sester!

V této sekci můžeš použít svoji registraci pro přístup do Fóra na těchto stránkách, ale pro plné využití členství je nutné vlastnit hogofogo kartičku s unikátním čárovým kódem a zaregistrovat se na portálu www.shopak.cz.


Kde kartičku seženu? Co získám členstvím v obskurním spolku? Je to prostinké. Karta je v balení každého CD nebo LP našeho nového alba Svobodu ředkvičkám

Jaké výhody mi členství ve FAN klubu poskytne?:

Při každé realizované objednávce na portálu Shopak.cz budete mít slevu 8% z běžné ceny.

Možnost setkání se skupinou Tři sestry na speciálních akcích v rámci našich turné. 

Při nákupu  navíc za každých 100Kč z ceny vstupenky obdržíte 1000 bodů, které se vám budou načítat na váš účet na webu www.trisestry.cz a tyto body můžete následně proměnit za exkluzivní ceny ZDE! ( V současné době probíhá rekonstrukce tohoto modulu. Jakmile bude zcela funkční budeme vás informovat e-mailem. Omlouváme se za komplikace, které již brzy napravíme)

Řadu dalších výhod, které budeme postupně uveřejňovat v této rubrice! Vítej ve FAN Clubu Tří sester!

Fan club Tři sestry je v provozu od 1.12. 2018. Do 31.12 bude fungovat souběžně s projektem VIP klub Tři sestry, který k tomuto datu zanikne. Abyste mohli dále využívat výhod na které jste byli zvyklí ve VIP klubu, staňte se členy FAN klubu. Jak? Jednoduše! Kupte si naše nové CD nebo LP – Svobodu ředkvičkám!