Můj profil

Vítej ve FAN Clubu Tří sester!

V této sekci můžeš použít svoji registraci pro přístup do Fóra na těchto stránkách, ale pro plné využití členství je nutné vlastnit hogofogo kartičku s unikátním čárovým kódem a zaregistrovat se na portálu www.shopak.cz.


FAN CLUB - Novinky

Zdravíme členy Fan klubu Tři sestry!

 

Nyní pro vás chystáme speciální cenovou nabídku na zakoupení VIP vstupenek na pražský vánoční koncert 22.12.2019 v Malé Sportovní hale! Více info od nás obdržíte e-mailem!

 

 

 

_________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Ahoj Fan klube! V roce 2019 jsme se setkali i na Keltské noc! v Harrachově! Těšíme se na další setkání, třeba už o vánocích v Praze, nebo ještě před tím na Bratia a Sestry tour2019!

 

 

________________________________________________________________________________________________________________________

 

Ahoj Fan klube, na festivalu Barvy léta v Poděbradech 14.7. máme pro vás připravenou VIP zónu. Vstup do VIP zóny je podmíněn zakoupenou vstupenkou v předprodeji či na místě! A na jednu VIP kartu můžete jít do VIP stanu 2. (musíte mít samo zakoupený dvě vstupenky) !  Těšíme se na Vás na Barvách léta!

 A tady fotka z VIP zóny na Keltské noci z roku 2018!

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ahoj Vipáci, zde máte společnou fotku z koncertu v O2 Aréně! Díky a těšíme se na další setkání v roce 2016!!!


Pozor! V pražské O2 Aréně 22.12. proběhne focení členů VIP clubu s kapelou! Sraz na focení bude u infostánku uvnitř haly na vstupech Sever v 18:50!!! Těšíme se na Vás


Předposledním místem letošního Radegast tour 2015 kde budete moci využít své VIP kartičky, bude koncert na Vyžlovce ! Krom pivka zdarma vás bude čekat i hromadné focení se Třemi Sestrami ve 20:45! Tak si kartičky nezapomeňte doma a doražte!


 

A takhle jsme se vyfotili na Vyžlovce! Díky všem členům našeho V.I.P. clubu!


Další místa kde budete moci využít pohodlí našich V.I.P. stnů v rámci letního Radegast tour budou koncerty 29.8. na Vyžlovce a 4.9.. v Klatovech! Tak pokuď jste držiteli kartičky našeho V.I.P. klubu, tak si je nazapomeňte vzít s sebou! Ve V.I.P. zóně bude pro vás připraveno pivo zdarma, vše bez front a focení s kapelou Tři sestry!


O víkendu 14.-15.8. na koncertech v Olomouci a Ostravě můžete po předložení V.I.P. kartičky opět využít pohostinství našeho V.I.P. stanu, kde pro Vás bude z počátku pivko zdarma! Takže doražte včas a nezapomeňte si vzít kartičky s sebou!


Na festivalu Keltská noc můžete opět využít vaší VIP kartičku klubu Tři sestry! pokud budete v pátek mezi prvními sto návštěvníky festivalu, tak oproti předložení kartičky obdržíte Tři poukazy na jedno pivo zadara! Tak si do Harrachova kromě dobrý nálady nezapomeňte kartičku vzít!


Další možnost kde můžete využít vaše VIP kartičky bude v sobotu 25.7. v Točníku. Přijďte se svými kartičkami co nejdříve, neboť ze začátku se bude točit pivko Radegast zdarma! Tak doražte nejlépe již na otvíračku v 17:30!


VIP stan bude i 17.-18.7. na námi pořádaném festivalu Barvy léta v Poděbradech. V pátek i v sobotu máme pro první návštěvníky, kteří se prokáží VIP kartičkou klubu Tři sestry a zároveň budou mít řádně zakoupenpou vstupenku (z předprodeje či na místě), připraven bonus v podobě poukázek na 5 točených piv 0,5, které budou směnitelné právě ve V.I.P. stanu! Takže kdo dřív přijde, ten dřív pije!


VIP stan tentokrát bude i 11.7. v Lokti nad Ohří! A to včetně bohatého cateringu a pivka Radegast zdarma! Takže si nezapomeň vzít svoji VIP kartičku s sebou, ať se tam potkáme, samozřejmě i na společném fotu!


VIP prostory najdete i na koncertech v Brandýse a Dolní Dobrouči! Nezapomeňte si tedy vzít své VIP kartičky, ať se dostanete dovnitř, kde si budete moci pochutnat na pivku zdarma a v Dolní Dobrouči i na limonádě a drobném rautu! Těšíme se na Vás!


Pozor! Pozor! Kdož vlastníte kartičku VIP clubu Tří sester , vezměte si ji s sebou na koncert do Tvrdonic! Budete mít 2 vstupy do V.I.P. zóny, kde na vás bude čekat ze začátku i pivko zdarma!!! Přijďte včas!!!!! Těšíme se na Vás! Další místa kde pro vás připravujeme VIP Zónu budou koncerty v Plzni, Brandýse nad Labem, Lokti, Točníku, Olomouci, Ostravě, Vyžlovce a Klatovech!


Tři sestry Radegast tour 2015 následující víkend skončí! V pátek 4.9. v Klatovech bude zároveň naposledy v rámci tohoto turné V.I.P. zóna, kteru můžete navštívit, když si nakoncert vezmete kartičku V.I.P. clubu a zároveň budete mít řádně zakoupenou vstupenku! Ve V.I.P. stanu vás čeká pivko zdarma a společné focení se Třemi sestrami a Horkýže Slíže! Tak doražte všichni!__________________________________________________________________________________________________________________


12.9. ve Vestci na rozloučení s Open air sezónou budete vy, členové V.I.P. klubu Tří sester, mít přístup do VIP prostoru na tomto koncertě! Tak nezapomeňte si vzít sebou své členské kartičky!


Během letních koncertů jsme pro členy našeho VIP klubu připravili na pěti vybraných koncertech možnost vyfocení s kapelou a speciální VIP stan, kde budou mít vlastní výčep a komfortní zázemí. Důležité je, si nezapomenout kartičku VIP klubu, která se dá sehnat pouze jako výhradní součást alba Tři sestry – Líná hudba holý neštěstí (one disc version).

Koncerty s VIP stanem a focením –Ostrov 31.5, Plzeň 13.6., Točník 5.7., Kost 18.7. a Vyžlovka 30.8.


Pro naše věrné a milé členy VIP Clubu Tři sestry máme super nabídku

Ti z vás, kteří si chtějí vychutnat náš koncert v pražském Průmyslovém paláci na Výstavišti v pohodlí, bez strkanic a mačkání jsme připravili speciální kategorii vstupenek Exclusive. Těchto vstupenek je pouze 100ks a tito šťastlivci budou mít k dispozici balkón haly.

Co získáte se vstupenkou Exclusive?

 1. Vlastní VIP vchod bez fronty
 2. Výhled na podium z patra
 3. dostatečný prostor se sezením
 4. Malé občerstvení
 5. Šatna
 6. Pro sedící s přenosem koncertu na TV
 7. Vlastní bar
 8. Vánoční dárek
 9. Welcome drink

Běžná cena vstupenky je  900,-Kčpro vás členy V.I.P. clubu Tři sestry je cena pouze 700,-Kč získáte je lze, jen na jednom místě a to v prodejně Shopak.cz Podolská 124, Praha 4 (na jednu kartu V.I.P. klubu je možné zakoupit dvě vstupenky Exclusive).

vip-club-foto

Kde kartičku seženu? Co získám členstvím v obskurním spolku?
Je to prostinké. Karta je v balení každého CD nebo LP našeho nového alba Svobodu ředkvičkám, v LP  25:01, Hudba z Marsu a Zlatí hoši, n
ebo při nákupu nad 1000Kč v internetovém obchodu Shopak.cz

 

S Fan Club kartou můžete využívat následující slevy a výhody:

 • sleva 8 % na všechny internetové nákupy na www.shopak.cz.
 • 5% slevu na všechny internetové nákupy nejlepšího Champagne na www.pmpexclusive.cz. Číslo vaší FAN karty uvádějte do poznámky objednávky.
 • 5% slevu na veškerou konzumaci v našich hostincích:
 • Při nákupu vstupenky na koncerty Tří sester nebo festivaly - Tři sestry 35 let open air, Barvy léta a Keltská noc na www.trisestry.cz Vám za každých 100 Kč z ceny vstupenky přičteme 1 000 bodu na váš účet na www.trisestry.cz/vip-club. Body můžete proměnit za exkluzivní ceny!

Čerpání slev platí jen pro zaregistrované držitele karet. Registraci snadno provedete na: http://www.shopak.cz/registrace a http://www.trisestry.cz/registrace-uzivatele