Opravdové vstupenky pro opravdové lidi!

Blíží se oslava našich půlkulatých narozenin a té ani čínská chřipka nezabrání! 23.5.2020 se sešikujeme v pražském Paláci Akropolis k nezapomenutelnému koncertu, který jsme se nakonec rozhodli přinést formou streamu vám všem! Stejně jako na minulé akropolí trachtaci 17.4. sledujte přenos na mall.tv a budeme opět moc vděční, když nám na přenos přispějete na darovacím portálu Donio.cz.

Ovšem na této akci budete mít možnost zúčastnit se exkluzivně v omezeném počtu a v souladu s platnými nařízeními vrchnosti také NAŽIVO!!!

Jak to udělat? Musíte být proklatě rychlí!
Omezený počet vstupenek se od 12.5. od 15:00 draží zde na Aukro.cz

Na co se jako šťastní vydražitelé můžete těšit?

Welcome drink pravé champagne Tři sestry, exkluzivní tričko jako jedinečnou památku na tuto událost, číslovaný pamětní voucher, členství v TŘI SESTRY FAN CLUBU představující mnoho výhod, občerstvení nápoji  a malý snack zdarma během celého koncertu v chill outu hned před vchodem do sálu na zahrádce hostince Na Staré kovárně, dostatek prostoru v sálu pro vaše taneční kreace, společná závěrečná fotografie s Třemi sestrami. 10 vydražitelů s nejvyšší dražební cenou (vztaženou na jednu vstupenku) si užije jako bonus společnou after party s Třemi sestrami! Co chtít od života víc?