SEX DRÓGY ROKENRÓL JIŽ K LETOŠNÍM VÁNOCŮM!

Už je to tady! Můžeme potvrdit, že naše nové album SEX DRÓGY ROKENRÓL vyjde v limitované edici na CD ještě před letošními vánocemi!
Namísto žehrání na zlou dobu kovidovou jsme se vrátili do Braníka 80. let minulého století a v jeho duchu předělali 12 písní průkopníků světového punku a undergroundu.
Album vychází v limitované edici 350 číslovaných CD. Exkluzivní čísla 1 až 10/350 můžete počínaje dneškem dražit na Aukru přímo zde ➡  https://bit.ly/2Jqcx0t
Dneškem také zahajujeme na Shopak.cz předobjednávku čísel 11 - 350 - https://www.shopak.cz/CD-c2_41_3.htm , kdo dřív objedná, zaručí si nižší číslo!
Objednaná CD budou expedována od 15. 12., takže si album můžete nadělit pod stromeček! 
Pro nedočkavé pivaře máme nabídku, která se neodmítá, od téhož data si totiž můžete číslovaná (i nečíslovaná) CD vyzvednout u nás na Shopaku a zcela zdarma ještě dostanete litrovou PETku piva Tři sestry!
Také bez objednání si nečíslovaná CD s PETkou piva zdarma můžete vyzvednout v našich hospodách. Platí až do vydání zásob.
A jak říká Horst, TO JEŠTĚ NENÍ VŠECHNO!
V pátek 18.12.2020 proběhne tradiční předvánoční koncert Tří sester, tentokráte ve formátu unplugged streamu prostřednictvím platformy mall.cz z hostince Na Staré kovárně v Akropoli. Součástí koncertu bude představení akustických verzí několika nových coverů a proběhne i křest alba SEX DRÓGY ROKENRÓL. Koncert moderuje Pavel Anděl. Stejně jako na jaře budeme moc rádi, pokud stream koncertu podpoříte na www.donio.cz -  https://www.donio.cz/SexDrogyRokenrol
Děkujeme!