Těšíme se na Barvy léta!

Již tento víkend se potkáme v Poděbradech na Barvách léta, které se po delší době vrací do dvoudenního formátu! Pátek se ponese v punkovém duchu a na podiu se v rámci motta „Oldpunks nestárnou“ objeví Totální nasazení, SPS nebo třeba Jaksi Taksi v původním složení s ryze old school materiálem! V sobotu se můžete těšit na Vypsanou fiXu či skvělé hosty z Maďarska - kapelu Firkin, která svým keltským punkem a nespoutanou energií bodovala na loňské Keltské noci, a samozřejmě i největší hvězdy – Tři sestry a Trautenberk, kapely které spolu vyjedou v roce 2025 na společné turné a oslaví 40 let Tří sester a 15 let Trautenberka! Více info jako vždy na webu festivalu

 

 

Už jen dva koncerty a máme tu Barvy léta!

Od naší festivalové rekreace v Poděbradech nás už dělí pouze dva koncerty. Díky svátku se uvidíme netradičně již ve čtvrtek v Lokti v krásném podrradí. V pátek se přemístíme do výšin a pojedeme se vši slávou popřát Vysočina festu k desátému výročí, kde vystupujeme v čase 22:45 - 00:00. 

První ročník společné cyklo jízdy Brandýs – Mělník – Brňany 28.-29.6. 2024

Vážení přátelé Tří sester, dobré muziky obecně, sportu a cyklistiky obzvláště! Na letošní začátek léta jsme pro vás připravili opravdu jedinečný zážitek, který byste si neměli nechat v žádném případě ujít!

❓ O co jde?  Vyprav se s Třemi sestrami kolmo z koncertu v Brandýse na koncert do Brňan a udělej si žízeň na večer! 28.6. vystoupíme na tradičním místě v Brandýse na Labem v letním kině Houštka. 29.6. koncertujeme již podruhé v malebném pivovaru Knajzl v Brňanech. Obě místa leží na Labi propojuje je (téměř bez převýšení) cyklstezka č. 2 známá též jako „Labská“ . Trasa je tedy vhodná i pro mírně pokročilé kolaře a hlavním účelem společné cyklojízdy není závodění, alebrž sdílený letní sportovní a společenský zážitek! Proto se na ni mohou vydat také elektro kolaři.

Více informací s popisem trasy a mapkou najdete zde 👉 https://www.trisestry.cz/brbrtour 

Tento víkend na Bernarda a do Petrovic u Sedlčan!

V pátek navštívíme tradiční humpolecký Bernardfest, kde hrajeme od 22:0  V sobotu se přesuneme do Petrovic u Sedlčan za zábavou, která se nám postupem času zvrhla v takový malý - velký festival. Tentokrát s Alkeholem, Doctorem PP a MZH! Po zuřivém fandění Čechů proti Gruzii tam zahraje k tanci a poslechu soubor sesterský! 

Tento víkend na Bernarda a do Petrovic u Sedlčan!

V pátek navštívíme tradiční humpolecký Bernardfest, kde hrajeme od 22:0  V sobotu se přesuneme do Petrovic u Sedlčan za zábavou, která se nám postupem času zvrhla v takový malý - velký festival. Tentokrát s Alkeholem, Doctorem PP a MZH! Po zuřivém fandění Čechů proti Gruzii tam zahraje k tanci a poslechu soubor sesterský! 

Jedeme slavit do Strakonic a přivezeme pivo zdarma!

Strakonice se v sobotu již snad podvacáté stanou svědky narozenin Fanánka, Magora a Ronalda. Zdejší birthdayparty bývají kromobyčejně krásné a pokud bychom si druhý den něco pamatovali, tak i nezapomenutelné! A protože je to den sváteční, i my budeme obdarovávat! A to prvních 100 příchozích, kteří u nás mají jedno "plzeňské" na náš účet. 🍺

Před námi "rekordní" Plzeň a "narozeninové" Strakonice!

Přátelé, čeká nás víkend tradičních a pamětihodných štací: Plzeň a Strakonice. V Plzní budeme zvědaví, zdali odolá či naopak padne divácký rekord, to je to, oč zde běží! V sobotu se přesuneme do Strakonic, které se již snad podvacáté stanou svědky narozenin Fanánka, Magora a Ronalda. Zdejší birthdayparty bývají kromobyčejně krásné a pokud bychom si druhý den něco pamatovali, tak i nezapomenutelné! Nicméně, jak říká klasik: „Kdo si včerejšek pamatuje, ten se včera nebavil!“  A my k tomu dodáváme: „ Hlavně, že je večírek!!!“

Barvy léta - jednodenní vstupenky v prodeji + časový harmonogram

Spouštíme předprodej jednodenních vstupenek a zároveň oznamujeme časový program na jednotlivé dny, který najdete na 👉 www.barvyleta.cz v sekci Program.

Pátek se ponese v punkovém duchu a na podiu se v rámci motta „Oldpunks nestárnou“ objeví Totální nasazení, SPS nebo třeba Jaksi Taksi v původním složení s ryze old school materiálem!

V sobotu se můžete těšit na Vypsanou fiXu či skvělé hosty z Maďarska - kapelu Firkin, která svým keltským punkem a nespoutanou energií bodovala na loňské Keltské noci, a samozřejmě i na Tři sestry a Trautenberk, kapely které spolu vyjedou v roce 2025 na společné turné a oslaví 40 let Tří sester a 15 let Trautenberka!

Konec hlášení!

Vstupenky na open air tour v prodeji

Opouštíme kluby a kulturáky a vrháme se vstříc loukám, pláckům, fobalovým hřištím, letním kinům, festivalům, amfiteátrům a dalším místům po celé republice, kde si společně užijeme zase čerstvého vzduchu zředěným vůni piva a opékajících se klobás. V sekci koncerty už máme oznámeny všechny zastávky tour včetně odkazů na předprodej vstupenek. Nebudou chybět ani hosté, bez kterých by to nebylo ono. Takže: open airům zdar!

O víkendu slavíme v pivovarech!

V pátek i v sobotu nás čeká milá povinnost navštívit místo s vysokou koncentrací pivního moku! V pátek nas čekají Záhlinice a Slavnosti piva pod komínem, kde vystupujeme od 22:30. V sobotu pak navážeme v Pardubicích v areálu bývalého pivovaru, kde sice studna vyschla, ale s naším příjezdem bude všechno jinak! 

Již tento víkend v Braníku! Levnější vstupenky stále v předprodeji!

Každoroční branická sešlost se blíží, přátelé! Kdo ještě nemá vstupenku, může na poslední chvíli nějakou tu kačku ušetřit zakoupení vstupenek v předprodeji, kde jsou vždy levnější. Na místě se budou prodávat za tyto ceny:
- permice: 1.500,-  
- pátek: 800,-   
- sobota: 900,-  
- VIP: 2.900,-
Předprodej 👉 https://trisestryopenair.cz/?q=vstupenky