Záviš naším speciálním hostem v O2 areně!

Poslední zásadní hudební hvězdu, která na chodníku slávy před O2 arenou do dneška chyběla, si můžete škrtnout, přátelé! Po jménech jako Queen, Enrique Iglesias či Depeche Mode si tento největší svatostánek kulturního dění u nás podmaní také mistr jemné poetiky Záviš.  ❤️ Všechny svozové autobusy na tuto událost, zejména z Mrchojed, Pičína a Kokotina, jsou již sice obsazené, nicméně vozy metra budou v ten den posílené a řidiči posilněni, takže nic není ztraceno!  Tohle vystoupení se totiž jen tak opakovat nebude! 🍺
🎟 Ticketmaster 👉 https://bit.ly/Vecirek_ticketmaster
🎟 Ticketportal 👉 https://bit.ly/Vecirek_ticketportal
TS ♦

Koncert v Ostravě je vyprodán!

Tohle je zakončení tour jak se patří. Děkujeme, vidíme se vyprodané Ostravě! 

Vstupenky nebudou ani na místě. 

Poslední možnost nás vídět s Horkýžema bude 19/12 v O2 areně!

TS ♦

Před O2 arenou ještě na skok do Zlína a Ostravy

Kdo tady psal, že to má z východu do O2 areny daleko, může si s námi užít v pátek večířek Ostravě a následující den pak ve Zlíně, kde zakončíme celé klubové tour s Horkýžema. Poté se ještě otočíme 13. 12. s Doctorem P.P. v Brně na tradiční vánoční večírek v Sonu a do konce roku už jen O2 arena a následná krátká rekonvalescence. 

POZOR! Koncert ve Znojmě je přeložen!

Bohužel sme nuceni zrušit koncert ve Znojmě (2/12)! Na vědomost se dává, že i nas zasáhla sněhová kalamita. Kamion s technikou potřebnou pro uspořádání koncertu zůstal v noci stát několik málo kilometrů od Českých Budějovic, bohužel se ho stále nepodařilo vyprostit a tim pádem není v našich silách uskutečnit koncert ve Znojmě 
Všem se omlouváme za vzniklé potíže a děkujeme za pochopení!
Náhradním termínem je 7. květen 2024
Tři sestry & Horkýže Slíže 

Do Znojma a Budějovic!

Vlastně nejdříve do Českých Budějovic a potom do Znojma. Tak jako tak se nám ta šňůra pomalu krátí, takže pokud chce někdo vidět idiota, nechť se dostaví do ředitelny, ale jestli chcete vidět a sylšet nás společnně s Horkýžemam na jednom podiu, tak si udělejte 1. a 2. prosince večer čas. 

Před námi už jen 4 klubové zastávky tour a O2 arena!

Po vyprodaném Hradci Králové máme před sebou s Horkýžema už jen 4 města: Česká Budějovice, Znojmo, Ostrava, Zlín ...a samozřejmě zakončení skromným vánočním večírkem v pražské O2 areně, kam zbývá do sektoru před podium už jen pár desítek kusů vstupennek. Na zbýlé "stání" to vypadá podobně. Takže pokud nechcete, aby na vás zbyly pouze sektory na sezení, račte si s nákupem pospíšit.

Kalendář Tři sestry 2024 již na Shopáku!

Rok se s rokem sešel a nový kalendář Tři sestry 2024 pomalů míří do tisku. 👍 Předobjednávky probíhají jako vždy na www.shopak.cz
Rozesílání je v plánu od 4. 12. 2023
ℹ Čtrnáctistránkový kalendář je  ve formátu A3, je plný krásných fotografií z uplynulé sezóny. V kalendáři jsou zanesena data, místa koncertů a akcí do konce roku 2024 a nechybí ani data narození, či svátky členů kapely a doprovodného personálu. Tisk je na kvalitní křídový papír. 

Čeká nás troják!

Svátek se musí náležitě využít, proto se tento týden uvidíme hned 3x!
Ve čtvrtek to bude směr Kladno, kde se rýsuje zatím největší zastávka celé tour, samozřejmě hned po O2 areně. 
V pátek se přesuneme do Stříbra a vše zakončíme v sobotu ve Lnářích. 
Na všechny koncerty budeme mít vstupenky i na místě.

Pokračujeme do Chebu a Jindřichova Hradce!

Na víkend se sice ochladilo, ale jak tak koukáme na počet prodaných vstupenek na nadcházející koncerty, tak to bude rozhodně na tričko! V pátek zavelíme směr Cheb, následně to stočíme do Jindřichova Hradce. V obou příípadech budeme mít i pár vstupenek na místě, předprodej to ale jistí!

Společné tour s Horkýžema zahájíme již tento víkend!

Už v pátek jdeme na to! Tour s Horkýžama začne nadcházející víkend v Hranici na Moravě a Prostějově. Odstartujeme tak šňůru třinácti koncertů, které završíme 19. prosince v O2 areně. 
Takže: Bratia & Sestry, tenhle večírek bude váš!

Vstupenky zakoupíte v síti Ticketstream a tento víkend i na místě.

TS ♦

Limitované multipacky František z Braníka v dražbě na Aukro.cz

Od 24. do 31. října probíhá na portálu Aukro.cz série aukcí luxusních multipacků č. 1 - 10 z limitované edice 100ks, která je již jinak beznadějně vyprodaná!
Aukce poběží 7 dní, takže si po večerech v hostincích máte čas rozmyslet, jestli do jedné z nich půjdete!
Aukce probíhá zde - https://aukro.cz/uzivatel/Krakonosovo1985/nabidky