Tři sestry Nadace

 

 

Máme kampaň! Přidejte se i vy!

„Snažíme se pomáhat hlavně těm spoluobčanům, kteří to kvůli svým hendikepům nemají v životě snadné. Z fondu jsme v minulosti přispěli třeba na elektrický vozík nebo na rehabilitační pobyt hendikepované holčičky, anebo prostě jen zaplatili uhlí na jednu zimu ženě, která se ocitla v těžké životní situaci. Všechny žádosti o podporu posuzujeme v kapele osobně a individuálně“,  říká kapelník a baskytarista TŘÍ SESTER Tomáš „Magor“ Doležal.

A tady můžete přispět!!!!

 

 

 

Skupina Tři sestry pomáhá potřebným. Rozdělila již přes 360 tisíc korun

 

Peníze na pomoc hendikepované samoživitelce s dětmi či příspěvek na osobní asistenci pro těžce mentálně a tělesně postiženou holčičku. Těmto potřebným nyní částkou 15 tisíc korun pomohla kapela Tři setry.

Nejde však o zdaleka ojedinělé případy. Podobně kapela v posledních 7 letech pomohla řadě dalších lidí v nouzi. Již na konci roku 2011 si u Nadace Via založila Fond Tři sestry pomáhají, prostřednictvím něhož pomohla již celkem v šestnácti konkrétních případech.

„Snažíme se pomáhat hlavně těm spoluobčanům, kteří to díky svým  hendikepům nemají v životě snadné. Z fondu jsme v minulosti přispěli třeba na elektrický vozík nebo na rehabilitační pobyt hendikepované holčičky, anebo prostě jen zaplatili uhlí na jednu zimu ženě, která se ocitla v těžké životní situaci. Všechny žádosti o podporu posuzujeme v kapele osobně a individuálně “,  říká kapelník a baskytarista TŘÍ SESTER Tomáš „Magor“ Doležal.

Posláním fondu je podporovat ty potřebné, kteří jsou odkázáni na pomoc druhých, či ty, které se nečekaně ocitnou v těžké životní situaci vinou úrazu, nehody, nemoci či jiné osobní tragédie.

Peníze do fondu vkládají sami členové kapely a jejich přátelé a fanoušci, ať již přímými vklady do fondu, či dary do nadační aukce anebo prostřednictvím kampaní na dárcovském portálu Nadace Via – www.darujme.cz . Jednu takovou kampaň chystá skupina Tři sestry již na květen a bude probíhat celé letní turné, které bude mít 19 zastávek a skončí v polovině září, stejně jako dárcovská kampaň.

 

Celkem už Tři sestry ze svého fondu přispěly na dobročinnost částkou 365  tisíc korun.

 

  

Tomáš „Magor“ Doležal na Dobročinné aukci Nadace Via vydražil za 30 tisíc korun dres fotbalisty Tomáše Rosického, který je dlouholetým přítelem členů kapely Tři sestry a přispěvatelem do fondu Tři sestry pomáhají.

 

 

Lou Fanánek Hagen a Ing. Magor s Karlem Bartáčkem, který i díky fondu Tři sestry má nový vozík a mohl se tedy s manželkou a Sestrou účastnit koncertu Tří sester 14.6.2019 v Plzni!